Formannskapet

 

Formannskapet har sju medlemmar, og er valt for fire år.

Formannskapet er det nest øvste politiske organet i kommunen, og har er samansett av 7 medlemmer frå kommunestyret, deriblant ordførar og varaordførar.  

Formannskapet skal etter kommunelova som et minimum handsame framlegg til økonomiplan og budsjett. 

Formannskapet 2011 -2015 med endring og val av nytt medlem 16.02.2017
 
Knut Helge Harstad H Ordførar 91622484

 knut.helge.harstad@orskog.kommune.no

Geir Peter Aure V/Krf varaordførar

41540657

 geir.peter.aure@orskog.kommune.no
Olav Kjetil Sjøholt H medlem    olav.kjetil.sjoholt@orskog.kommune.no
Frode Dyrkorn Sp medlem    frode.dyrkorn@orskog.kommune.no
Helene Børretzen Fjørtoft V/Krf medlem    helene.fjortoft@orskog.kommune.no
Torill leganger Ap medlem    torill.leganger@orskog.kommune.no
Jan Vidar Hansen Frp medlem 97537400  jan.vidar.hansen@orskog.kommune.no
Varamedlemmar:    
Arne Abelseth Ap varamedlem    arne.abelseth@orskog.kommune.no
Gert Rietman Sp varamedlem    gert.rietman@orskog.kommune.no
Gunnar Fagerlid V/Krf varamedlem    gunnar.fagerlid@orskog.kommune.no
Frode Andresen H varamedlem    frode.andresen@orskog.kommune.no
Nadarajah Gunapalan Ap varamedlem    nadarajah.gunapalan@orskog.kommune.no
Kaja Kongsnes Ap varamedlem    kaja.kongsnes@orskog.kommune.no
         
Varamedlemmar for Frp:        
Wenche Gausnes Aasen Frp varamedlem    wenche.gausnes.aasen@orskog.kommune.no
Therese Iren Sæter Frp varamedlem    therese.saeter@orskog.kommune.no
Thorbjørn Fylling Frp varamedlem    thorbjorn.fylling@orskog.kommune.no

 

  • {{sprak.SprakNavn}} {{sprak.SprakNavn}}
{{sprakVariabler[s.stegnavn] }}
Krever innlogging: {{skjemainfo.SkjemaNavn}}
  • {{sprakVariabler[innlogging.InnloggingsTekst]}}

{{sprakVariabler["LoggInnEpost"]}}
*Feil brukernavn eller passord. Vennligst prøv igjen.
*Brukernavn kan ikke være tom
*Passord kan ikke være tom

{{sprakVariabler["GlemtPassordTekst"]}}

*Epostadressen er ikke registrert
vennligst vent...

Du vil straks motta en e-post med kode. Trykk på lenken i e-posten for å gå videre i prosessen

{{sprakVariabler["NullstillPassordTekst"]}}

Du vil snart motta en e-post med informasjon om aktivering av brukerkontoen din. Trykk på lenken i e-posten for å gå videre i prosessen

Kontoen din er nå aktivert, trykk på knappen under for å gå videre.

Aktiveringslenken du har trykket på er ikke lengre gyldig

  • {{sprak.SprakNavn}} {{sprak.SprakNavn}}
Fann du det du leitte etter?
Lover / forskrifter (1)
 
  • TelefonBilde 70 16 59 00
  • PostboksBilde Øyravegen 11, 6240 Ørskog
  • Besøksadr: Rådhuset
  • Komm.nr 1523
  • Org.nr 864978932
Login for redigering