Formannskapet

Formannskapet har sju medlemmar, og er valt for fire år.

Formannskapet er det nest øvste politiske organet i kommunen, og har er samansett av 7 medlemmer frå kommunestyret, deriblant ordførar og varaordførar.  

Formannskapet skal etter kommunelova som et minimum handsame framlegg til økonomiplan og budsjett. 


Formannskapet 2011 -2015 med endring og val av nytt medlem 16.02.2017
 
 Knut Helge Harstad  H  Ordførar 91622484

 knut.helge.harstad@orskog.kommune.no

 Geir Peter Aure V/Krf  varaordførar

41540657

 geir.peter.aure@orskog.kommune.no
 Olav Kjetil Sjøholt  H  medlem 95085977  olav.kjetil.sjoholt@orskog.kommune.no
 Frode Dyrkorn  Sp  medlem 99551105  fdyrkorn@online.no
 Helene Børretzen Fjørtoft V/Krf  medlem 90820056  helene.fjortoft@orskog.kommune.no
 Torill leganger  Ap  medlem 91612992  torill.leganger@gmail.com
 Jan Vidar Hansen  Frp  medlem 97537400  jan.vidar.hansen@orskog.kommune.no

 

Varamedlemmar:

   
 Arne Abelseth  Ap  varamedlem 90847088 arne@abelseth.it
 Gert Rietman  Sp

 varamedlem -
nytt varamedlem blir valt hausten 2017

   
 Gunnar Fagerlid V/Krf  varamedlem 90048230  gunnar.fagerlid@orskog.kommune.no
 Frode Andresen  H  varamedlem 91886757  frode.andresen@orskog.kommune.no
 Nadarajah  Gunapalan  Ap  varamedlem 48147986  nadarajah.gunapalan@orskog.kommune.no
 Kaja Kongsnes  Ap  varamedlem 98882312  kaja.kongsnes@orskog.kommune.no
         
 Varamedlemmar  for Frp:        
 Wenche Gausnes Aasen  Frp  varamedlem 48126003  wenche.gausnes.aasen@orskog.kommune.no
 Therese Iren Sæter  Frp  varamedlem 92688080  therese.saeter@orskog.kommune.no
 Thorbjørn Fylling  Frp  varamedlem 92822655  thorbjorn.fylling@orskog.kommune.no

 

  • {{sprak.SprakNavn}} {{sprak.SprakNavn}}
{{sprakVariabler[s.stegnavn] }}
Krever innlogging: {{skjemainfo.SkjemaNavn}}
  • {{sprakVariabler[innlogging.InnloggingsTekst]}}

{{sprakVariabler["LoggInnEpost"]}}
*Feil brukernavn eller passord. Vennligst prøv igjen.
*Brukernavn kan ikke være tom
*Passord kan ikke være tom

{{sprakVariabler["GlemtPassordTekst"]}}

*Epostadressen er ikke registrert
vennligst vent...

Du vil straks motta en e-post med kode. Trykk på lenken i e-posten for å gå videre i prosessen

{{sprakVariabler["NullstillPassordTekst"]}}

Du vil snart motta en e-post med informasjon om aktivering av brukerkontoen din. Trykk på lenken i e-posten for å gå videre i prosessen

Kontoen din er nå aktivert, trykk på knappen under for å gå videre.

Aktiveringslenken du har trykket på er ikke lengre gyldig

  • {{sprak.SprakNavn}} {{sprak.SprakNavn}}
Fann du det du leitte etter?
Lover / forskrifter (1)
 
  • TelefonBilde 70 16 59 00
  • PostboksBilde Øyravegen 11, 6240 Ørskog
  • Besøksadr: Rådhuset
  • Komm.nr 1523
  • Org.nr 864978932
Login for redigering