Kommuneplanutvalet

Kommuneplanutvalet har 7 medlemmer. 

Kommuneplanutvalet 2015-2019
Medlemmer:  
 Frode Andresen  H  leiar      91886757    frode.andresen@orskog.kommune.no
 Ingunn Solvor Marken  V/Krf  nestleiar 97954514 ingunn.marken@orskog.kommune.no
 Arne Abelseth  Ap  medlem 90847088 arne@abelseth.it
 Kathrine Osnes Fjørtoft  Sp  medlem 95784862 kathrine.osnes.fjortoft@orskog.kommune.no
 Grethe Leikny Gjerde  Ap  medlem 41417815 grethe.leikny.gjerde@orskog.kommune.no
 Karl Johan Vaksvik  Sp  medlem 94197013 karl.johan.vaksvik@orskog.kommune.no
 Arnfred Balseth  Frp  medlem 93022213 arnfred.balseth@orskog.kommune.no
         
 Varamedlemmer for Ap, V/Krf, H, Sp:    
 Arve Ørskog  V/Krf  varamedlem 91511123 arve@skruihop.no
 Odd Bertil Yksnøy  Ap  varamedlem 92234265 odd.bertil.yksnoy@orskog.kommune.no
 Nils Petter Sjøholt  H  varamedlem 91804007 nilsjo.npsh@gmail.com
 Dag H Lianes  Sp  varamedlem 45043155 dhlianes@stayon.no
 Nadarajah Gunapalan  V/krf  varamedlem 48147986 nadarajah.gunapalan@orskog.kommune.no
 Nerman Delalic  Ap  varamdelem 97010624

nermande@frisurf.no

 Freddy Stene  H  varamedlem 90017830 freddy.stene@sperre.no
         
 Varamedlemmer for Frp:    
 Øyvind Tennfjord  Frp  varamedlem 96011744  oyvind_tennfjord@hotmail.com
 Victoria Haugthon  Frp  varamedlem 41009388  victoriaonline_h@yahoo.com
 Terje Osvik  Frp  varamedlem 90090783 ato.osv@gmail.com

 

Publisert av Åse Karin Finnøy Gjære. Sist endra 14.09.2017
  • {{sprak.SprakNavn}} {{sprak.SprakNavn}}
{{sprakVariabler[s.stegnavn] }}
Krever innlogging: {{skjemainfo.SkjemaNavn}}
  • {{sprakVariabler[innlogging.InnloggingsTekst]}}

{{sprakVariabler["LoggInnEpost"]}}
*Feil brukernavn eller passord. Vennligst prøv igjen.
*Brukernavn kan ikke være tom
*Passord kan ikke være tom

{{sprakVariabler["GlemtPassordTekst"]}}

*Epostadressen er ikke registrert
vennligst vent...

Du vil straks motta en e-post med kode. Trykk på lenken i e-posten for å gå videre i prosessen

{{sprakVariabler["NullstillPassordTekst"]}}

Du vil snart motta en e-post med informasjon om aktivering av brukerkontoen din. Trykk på lenken i e-posten for å gå videre i prosessen

Kontoen din er nå aktivert, trykk på knappen under for å gå videre.

Aktiveringslenken du har trykket på er ikke lengre gyldig

  • {{sprak.SprakNavn}} {{sprak.SprakNavn}}
Fann du det du leitte etter?
 
  • TelefonBilde 70 16 59 00
  • PostboksBilde Øyravegen 11, 6240 Ørskog
  • Besøksadr: Rådhuset
  • Komm.nr 1523
  • Org.nr 864978932
Login for redigering