Tenesteutvalet

Tenesteutvalet handsamar saker som gjeld skule og barnehage, kultur, tekniske saker.

Utvalet har 7 medlemer

 

Tenesteutalet 2015 -2019
Medlemmer:    
Torill Leganger Ap leiar  

Torill.Leganger@orskog.kommune.no

Janet Roelofs Sp nestleiar 92049430 janet@norge.nl
Tore Tenfjord V/krf medlem   Tore.Tenfjord@orskog.kommune.no
Cecilie Hestås H medlem   Cecilie.Hestas@orskog.kommune.no
Gunnar Fagerlid V/Krf medlem   Gunnar.Fagerlid@orskog.kommune.no
Frank Abelseth H medlem   Frank.Abelseth@orskog.kommune.no
Jarle Viset Frp medlem   Jarle.Viset@orskog.kommune.no
         
Varamedlemmer for Ap, V/Krf,H, Sp:    
Arild Holmeide Ap varamedlem    
Be Klein Hulse Sp varamedlem    
Solgunn Seljehaug V/Krf varamedlem    
Trude Fimland Sjøholt H varamedlem    
Kjetil Heggem Ap varamedlem    
Asbjørn Søvik V/Krf varamedlem    
Ireen Sjøholt H varamedlem    
Gert Rietman Sp varamedlem    
         
Varamedlemmer for Frp:    
Wenche Gausnes Aasen Frp varamedlem    
Øyvind Tennfjord Frp varamedlem    
Thorbjørn Fylling Frp varamedlem    
Therese Iren Sæter Frp varamedlem    
Publisert av Åse Karin Finnøy Gjære. Sist endra 15.09.2016
  • {{sprak.SprakNavn}} {{sprak.SprakNavn}}
{{sprakVariabler[s.stegnavn] }}
Krever innlogging: {{skjemainfo.SkjemaNavn}}
  • {{sprakVariabler[innlogging.InnloggingsTekst]}}

{{sprakVariabler["LoggInnEpost"]}}
*Feil brukernavn eller passord. Vennligst prøv igjen.
*Brukernavn kan ikke være tom
*Passord kan ikke være tom

{{sprakVariabler["GlemtPassordTekst"]}}

*Epostadressen er ikke registrert
vennligst vent...

Du vil straks motta en e-post med kode. Trykk på lenken i e-posten for å gå videre i prosessen

{{sprakVariabler["NullstillPassordTekst"]}}

Du vil snart motta en e-post med informasjon om aktivering av brukerkontoen din. Trykk på lenken i e-posten for å gå videre i prosessen

Kontoen din er nå aktivert, trykk på knappen under for å gå videre.

Aktiveringslenken du har trykket på er ikke lengre gyldig

  • {{sprak.SprakNavn}} {{sprak.SprakNavn}}
Fann du det du leitte etter?
 
  • TelefonBilde 70 16 59 00
  • PostboksBilde Øyravegen 11, 6240 Ørskog
  • Besøksadr: Rådhuset
  • Komm.nr 1523
  • Org.nr 864978932
Login for redigering