Tenesteutvalet

Tenesteutvalet handsamar saker som gjeld skule og barnehage, kultur, tekniske saker.

Utvalet har 7 medlemer

 

Tenesteutalet 2015 -2019
Medlemmer:    
 Torill Leganger  Ap  leiar 91612992

torill.leganger@gmail.com

 Janet Roelofs  Sp  nestleiar 92049430

janet@norge.nl

 Tore Tenfjord  V/krf  medlem 91812271 tore.tenfjord@orskog.kommune.no
 Cecilie Hestås  H  medlem 94172920 cecilie.hestas@orskog.kommune.no
 Gunnar Fagerlid  V/Krf  medlem 90048230

gunnar.fagerlid@orskog.kommune.no

 Frank Abelseth  H  medlem 90504005 frank.abelseth@orskog.kommune.no
 Jarle Viset  Frp  medlem 91871009 jarle.viset@orskog.kommune.no
         
 Varamedlemmer for Ap, V/Krf, H, Sp:    
 Arild Holmeide  Ap  varamedlem 93045388  arild.holmeide@norled.no
 Be Klein Hulse  Sp  varamedlem  45195505  
 Solgunn Seljehaug  V/Krf  varamedlem 93616269 seljehaug.solgunn@gmail.com
 Trude Fimland Sjøholt  H  varamedlem 97605655 trude@okonomiservice.net f
 Kjetil Heggem  Ap  varamedlem 40243010 kjetilheggem@hotmail.com
 Asbjørn Søvik  V/Krf  varamedlem 95726347  
 Ireen Sjøholt  H  varamedlem 91632801  
 Gert Rietman  Sp  varamedlem 92854190 gert.rietman@orskog.kommune.no
         
 Varamedlemmer for Frp:    
 Wenche Gausnes Aasen  Frp  varamedlem 48126003 wenche.gausnes.aasen@orskog.kommune.no
 Thorbjørn Fylling  Frp  varamedlem  92822655 thorbjorn.fylling@orskog.kommune.no
 Therese Iren Sæter  Frp  varamedlem 92688080 therese.saeter@orskog.kommune.no
Publisert av Åse Karin Finnøy Gjære. Sist endra 25.08.2017
  • {{sprak.SprakNavn}} {{sprak.SprakNavn}}
{{sprakVariabler[s.stegnavn] }}
Krever innlogging: {{skjemainfo.SkjemaNavn}}
  • {{sprakVariabler[innlogging.InnloggingsTekst]}}

{{sprakVariabler["LoggInnEpost"]}}
*Feil brukernavn eller passord. Vennligst prøv igjen.
*Brukernavn kan ikke være tom
*Passord kan ikke være tom

{{sprakVariabler["GlemtPassordTekst"]}}

*Epostadressen er ikke registrert
vennligst vent...

Du vil straks motta en e-post med kode. Trykk på lenken i e-posten for å gå videre i prosessen

{{sprakVariabler["NullstillPassordTekst"]}}

Du vil snart motta en e-post med informasjon om aktivering av brukerkontoen din. Trykk på lenken i e-posten for å gå videre i prosessen

Kontoen din er nå aktivert, trykk på knappen under for å gå videre.

Aktiveringslenken du har trykket på er ikke lengre gyldig

  • {{sprak.SprakNavn}} {{sprak.SprakNavn}}
Fann du det du leitte etter?
 
  • TelefonBilde 70 16 59 00
  • PostboksBilde Øyravegen 11, 6240 Ørskog
  • Besøksadr: Rådhuset
  • Komm.nr 1523
  • Org.nr 864978932
Login for redigering